DSC_0536.jpg
DSC_0536.jpg

Tisk České Budějovice


Tiskárna a knihařské zpracování

SCROLL DOWN

Tisk České Budějovice


Tiskárna a knihařské zpracování

 

Agentura a tiskárna Karmášek pro Vás realizuje kompletní tiskové služby pro účely prezentace, ale i zajištění běžného provozu. Služby nabízíme v oblasti:

Tisku běžných materiálů
Dokončujícího zpracování tiskovin, včetně výseku a laminace

Dokážeme pro Vás realizovat tisk naprosté většiny běžně používaných materiálů. Naše služby neomezujeme pouze na provedení tisku a dokončujícího zpracování. Nabízíme Vám také služby profesionálního grafického studia a fotoateliéru. Dokážeme sjednotit veškerou prezentaci Vaší firmy. Dodáme jí čitelnost a jednoduchost. I pro účely pozdější práce Vám připravíme logo a další prezentaci v žádaných formátech.

Vedle zkušených zaměstnanců disponujeme také profesionálním zařízením – čtyřbarevným ofsetovým tiskovým strojem Heidelberg pro formáty do B2, barevnou digitální tiskárnou Konica Minolta nebo plotrem Canon.

Používáme kvalitní německé tiskové barvy. Také papír odebíráme pouze od prověřených dodavatelů.

Tiskové služby nabízíme také v rámci tiskového centra PRINTOO.

Tisk malých i velkých formátů

Naše služby jsou nejčastěji využívány pro tisk nejrozšířenějších tiskovin, jako jsou vizitky, letáky, katalogy, brožury, kalendáře, časopisy nebo knihy. Nabídnout můžeme i návrh a realizaci obalů, plakátů nebo samolepek. Součástí zakázky jsou vždy i dokončující práce - ořez, skládání, kompletace. Studio může Vaše materiály opatřit kroužkovou či lepenou vazbou nebo laminací.

Podle Vašeho přání můžeme připravit i POS materiály, velkoplošný tisk pro outdoorovou reklamu nebo další reklamní předměty.

Tiskové centrum České Budějovice

V naší provozovně se postaráme o kompletní tiskové i grafické služby. Jsme Vám k dispozici pro jednorázový tisk propagačních materiálů, rádi Vám však nabídneme i trvalou spolupráci. Ušetříme Vám čas i náklady pro pořizování vlastního zařízení k tisku. Veškeré materiály vytiskneme kvalitně, rychle a za příznivé ceny.