menu

Reklamní agentura, grafické studio, fotoateliér & tiskárna v Českých Budějovicích

Tisk & dokončovací zpracování

Ofsetový, digitální a velkoformátový tisk

Reklamní agentura a tiskárna KARMÁŠEK pro Vás realizuje kompletní tiskové služby pro účely prezentace, ale i zajištění běžného provozu. Služby nabízíme v oblasti:

Dokážeme pro Vás zhotovit tisk naprosté většiny běžně používaných materiálů. Tiskneme až do šíře 1,6 m na nejrůznější materiály a gramáže.

Nabízíme tisk bílou barvou na barevné, např. craftové papíry.

Dokončovací zpracování 

Z povrchových úprav nabízíme ofsetový lak, různé druhy plošné laminace a také parciální laminaci. Tato technologie je vhodná jako náhrada za parciální lak nebo metalický tisk. Přijďte se k nám podívat na ukázky. U našich partnerů snadno zprostředkujeme výsek, parciální nebo metalický lak.

Naše služby neomezujeme pouze na provedení tisku a dokončujícího zpracování. Nabízíme Vám také služby profesionálního grafického studia a fotoateliéru. Dokážeme sjednotit Vaši veškerou vizuální prezentaci, dodáme jí čitelnost a jednoduchost. I pro účely pozdější práce Vám připravíme logo a další prezentaci v žádaných formátech.

Detail ofsetového tiskového stroje Heidelberg Speedmaster.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK

Kontaktní formulář

← ZPĚT