ikonografie.jpg
knihy 5 uprav.jpg
ikonografie.jpg

Nakladatelství České Budějovice


Nakladatelství

SCROLL DOWN

Nakladatelství České Budějovice


Nakladatelství

 

Knihy tiskneme a vážeme, a také vydáváme vlastní tituly, Zaměřujeme se především na obrazové publikace. V rámci nakladatelství dále připravujeme obsah tištěných publikací, provádíme redakční práce na klíč, úpravy obsahu periodických magazínů a katalogů, reportáže, povídky, návody, soutěže
a hádanky, včetně originálního ilustračního a fotografického doprovodu. Konkrétní vydané publikace najdete v záložce „Knihy“.

 
knihy 5 uprav.jpg

Knihy


Knihy

Knihy


Knihy

Níže v galerii najdete knihy, které jsme vydali. Objednávejte na e-mailu: nakladatelstvi@karmasek.cz, nebo na tel.: +420 386 360 026

Informace o knize, včetně ceny, jsou viditelné po rozkliknutí výřezu. Knihy zasíláme na dobírku nebo je možné cenu objednávky hradit převodem na č.ú.: 212956565/0600. Ceny jsou uvedeny vždy včetně dopravy a dobírky. Snížená cena platí v případě osobního odběru na adrese nakladatelství: 

K. Weise 2619, České Budějovice (roh Pekárenské a K. Weise, asi 150 metrů od obchodního domu IGY).

Naše publikace zakoupíte také u všech dobrých knihkupců, např. v síti knihkupectví Kanzelsberger, celostátních distributorů Kosmas, Beta-Dobrovský, Euromedia Group, k.s. a Krameriova KD.

Distributorům a knihkupcům poskytujeme výhodný rabat dle dohody a odebraného množství.