DSC_0671.jpg
DSC_0671.jpg

Fotograf České Budějovice


SCROLL DOWN

Fotograf České Budějovice


 

Fotografický ateliér
v Českých Budějovicích

Nabízíme služby profesionálně vybaveného fotoateliéru. Můžeme Vám tak nabídnout ucelené portfolio služeb pro realizaci jakékoli prezentace či výrobu marketingových prostředků.

Náš fotograf Vám může zhotovit:

- Reklamní a produktové fotografie
- Reportážní fotografie
- Portréty

Pro webovou prezentaci, i jako podklady pro tisk letáků, brožur, plakátů, produktových listů a dalších materiálů, Vám zajistíme fotografie ve vysokém rozlišení, dokonalé ostrosti a ve vyvážených barvách.

Naši fotografové pracují v interiéru i exteriéru. Pořizované fotografie závisí především na Vašich představách a na účelu, ke kterému budou později sloužit.

Fotografické vybavení

Nás ateliér je vybaven profesionálními přístroji Hasselblad, Sinar, Phase One, Fuji a Nikon. Používáme trvalá i záblesková světla Visatec a Hedler, velkoformátové softboxy, různobarevná nekonečná pozadí a další vybavení.

Efektivní doprovod prezentace

Fotografie je účinným prostředkem pro zajištění pozornosti. Dobře zpracovaným obrazovým doprovodem dokážete účinně oslovit a získat nové zákazníky. Představte svým zákazníkům své produkty. Fotografie dokáže zvýraznit přednosti, dobře se pamatuje. Při prezentaci již realizovaných zakázek můžete upozornit na provedenou práci a získat náskok před konkurencí.

Nás fotoateliér v Českých Budějovicích je vám kdykoli k dispozici. Obraťte se na nás. Připravíme Vám profesionální fotografické práce pro Vaši účinnou prezentaci.