menu

Reklamní agentura, grafické studio, fotoateliér & tiskárna v Českých Budějovicích

Fotoslužby

Fotografický ateliér

Nabízíme služby profesionálně vybaveného fotoateliéru. Můžeme Vám tak nabídnout ucelené portfolio služeb pro realizaci jakékoli prezentace či výrobu marketingových prostředků. Fotoateliér je vybavený zejména na produktovou a portrétní fotografii. Nabízíme ale i focení v terénu, na konkrétní lokaci nebo reportážní fotografii. 

Náš fotograf Vám může zhotovit:

Pro webovou prezentaci, i jako podklady pro tisk letáků, brožur, plakátů, produktových listů a dalších materiálů, Vám zajistíme fotografie ve vysokém rozlišení, dokonalé ostrosti a ve vyvážených barvách.

Efektivní doprovod prezentace

Obrazová prezentace v dnešní době stále nabývá na důležitosti. Pořizované fotografie závisí především na Vašich představách a na účelu, ke kterému budou později sloužit. Fotografie je působivým prostředkem pro zajištění pozornosti. Dobře zpracovaným obrazovým doprovodem dokážete účinně oslovit a získat nové zákazníky. Představte svým zákazníkům své produkty. Fotografie dokáže zvýraznit přednosti, dobře se pamatuje. Při prezentaci již realizovaných zakázek můžete upozornit na provedenou práci a získat náskok před konkurencí.

Náš fotoateliér v Českých Budějovicích je vám kdykoli k dispozici. Obraťte se na nás. Připravíme Vám profesionální fotografické práce pro Vaši účinnou prezentaci.

Kampaň pro řetězec prodejen potravin.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK

Kontaktní formulář

← ZPĚT