DSC_0740.jpg
DSC_0740.jpg

Grafické studio České Budějovice


SCROLL DOWN

Grafické studio České Budějovice


 

Grafické studio

Součástí nabídky tiskových a prezentačních služeb je i práce vlastního grafického studia. Pro zadanou zakázku nám nemusíte dodávat žádné podklady. Dokážeme pro Vás navrhnout a zpracovat logo a kompletní grafickou podobu prezentace Vaší firmy. Pomůžeme Vám sjednotit a zefektivnit vizuální podobu. Vaše firma bude na první pohled čitelná a dobře zapamatovatelná.

Návrhy a zpracování

Připravíme pro Vás návrh loga a kompletních materiálů. Vybavíme Vás běžnými tiskovinami, jako jsou vizitky a hlavičkové papíry. V jednotném grafickém stylu realizujeme i výrobu katalogů, letáků, kalendářů nebo knih. K dispozici máme i vlastní fotografický ateliér.

Materiály tak dokážeme zhotovit Vám přímo na míru. Můžeme Vám nabídnout doplnění stránek o fotografie Vaší provozovny a Vašich zaměstnanců. Ale i kompletní přípravu letáku s obrazovým doprovodem Vašich produktů a výrobků. Reference na webových stránkách doplníme o aktuální fotografie realizovaných služeb.

Kompletní tisková příprava

Postaráme se o kompletní tiskovou přípravu včetně sazby nebo digitální úpravy obrazu. Odrazové i průhledové předlohy skenujeme na vysoce profesionálním skeneru.

Webové stránky

Naše služby nabízíme i pro realizaci webových stránek. Naši grafici budou pracovat přesně podle Vašeho zadání a představ. Navrhnou pro Vás originální a čitelnou grafiku.

Obraťte se na nás kdykoli. Rádi s Vámi budeme konzultovat jakýkoli požadavek a pomůžeme Vám v přehledné a esteticky kvalitní prezentaci Vaší firmy.