menu

Reklamní agentura, grafické studio, fotoateliér & tiskárna v Českých Budějovicích

Originální grafické návrhy

Návrhy vizuální identity, podoby tiskoviny nebo webu

Součástí nabídky tiskových a prezentačních služeb jsou i grafická zadání. Pro zakázku nám nemusíte dodávat žádné podklady - dokážeme pro Vás navrhnout a zpracovat kompletní grafickou podobu prezentace, včetně např. loga a vizuálního stylu. Pomůžeme Vám sjednotit a zefektivnit podobu Vaší prezentace - bude na první pohled čitelná, přehledná a dobře zapamatovatelná.

K dispozici máme vlastní fotografický ateliér, kde můžeme připravit, jako doplněk ke zvolenému grafickému stylu, odpovídající fotografickou prezentaci. Materiály dokážeme zhotovit přímo Vám na míru. I pro Vaše webové stránky můžeme nabídnout fotografie Vaší provozovny nebo zaměstnanců, reference doplníme o aktuální fotografie realizovaných služeb.

Předtisková příprava - sazba, fotografická postprodukce

Postaráme se o kompletní předtiskovou přípravu včetně sazby nebo digitální úpravy obrazu. Odrazové i průhledové předlohy skenujeme na kvalitním bubnovém skeneru. Obraťte se na nás, rádi s Vámi budeme konzultovat jakýkoli požadavek a pomůžeme Vám získat vizuální prezentaci podle Vašich představ.

Návrh loga provozovny dentální hygieny.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK

Kontaktní formulář

← ZPĚT