menu

Reklamní agentura, grafické studio, fotoateliér & tiskárna v Českých Budějovicích

Focení a postprodukce

Fotografický ateliér

Nabízíme služby profesionálně vybaveného fotoateliéru. Můžeme Vám tak nabídnout ucelené portfolio služeb pro realizaci jakékoli prezentace či výrobu marketingových prostředků. Fotoateliér je vybavený zejména na produktovou a portrétní fotografii. Nabízíme ale i focení v terénu, na konkrétní lokaci nebo reportážní fotografii. 

Náš fotograf Vám může zhotovit:

Pro webovou prezentaci, i jako podklady pro tisk letáků, brožur, plakátů, produktových listů a dalších materiálů, Vám zajistíme fotografie ve vysokém rozlišení, dokonalé ostrosti a ve vyvážených barvách.

Efektivní doprovod prezentace

Obrazová prezentace v dnešní době stále nabývá na důležitosti. Pořizované fotografie závisí především na Vašich představách a na účelu, ke kterému budou později sloužit. Fotografie je působivým prostředkem pro zajištění pozornosti. Dobře zpracovaným obrazovým doprovodem dokážete účinně oslovit a získat nové zákazníky. Představte svým zákazníkům své produkty. Fotografie dokáže zvýraznit přednosti, dobře se pamatuje. Při prezentaci již realizovaných zakázek můžete upozornit na provedenou práci a získat náskok před konkurencí.

Náš fotoateliér v Českých Budějovicích je vám kdykoli k dispozici. Obraťte se na nás. Připravíme Vám profesionální fotografické práce pro Vaši účinnou prezentaci.

Kampaň pro řetězec prodejen potravin.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK

Kontaktní formulář

← ZPĚT